-
Doc_blogLugemisaeg 5 minutit
Papilloomid on surmav oht teie elule
Ennetava meditsiini riikliku uurimiskeskuse dermatoveneroloogia osakonna peaarst Andrei Morozov.
Tööstaaž: 29 aastat
Papilloomid on surmav oht teie elule
Papilloom on viiruslik uusmoodustis, väike muhk, mis võib ilmneda mis tahes kehaosas või limaskestal. Uusmoodustis näeb välja nagu papill kitsal alusel. Papilloomide põhjus on inimese papilloomiviirus (HPV).
Papilloom sisaldab viiruse rakke, mistõttu see kasvab kiiresti ja põhjustab uute uusmoodumiste ilmnemist. Selle peamine oht on selles, et ravimata kujul degenereerub see pahaloomuliseks kasvajaks.
Olge kindel, et isegi mitte häirivate papilloomide ja soolatüükade ignoreerimine viib teid vähikeskusesse. Ja see on hea, kui varajases staadiumis.
Papilloomide liigid
Papilloomide hulka kuuluvad tavalised või vulgaarsed soolatüükad, niitjad (kõige tavalisemad), lamedad, teravad kondüloomid, plantaar- ja juveniilsed soolatüükad.
Kõige sagedamini lokaliseeruvad papilloomid kaenlaalustes ja kubemevoltides, käelabades, jala pinnal, kaela piirkonnas, naiste piimanäärmete all, samuti suguelunditel.
Muhkude asukoht määrab edasiste kahjustuste tekitamise lähedal asuvatele organitele või kehaosadele: rindkere, kõri, maks, emakas, mao jne.
Inimese papilloomiviirus on mittesuitsetajate kõige levinum kopsuvähi põhjus.
Millal saab papilloomist eluoht?
Mis tahes papilloom teie kehal on potentsiaalne vähkkasvaja. On olemas spetsiaalne riskitsoon, kus asuvad järgmist liiki papilloomid:
- asuvad nähtavatel kehaosadel, mis on pidevalt vigastatud riiete, ehete, kammi tõttu;
- mis suurenevad;
- mis levivad kiiresti;
- mis muutavad kuju ja värvi;
- mis asuvad intiimses piirkonnas või jalatalladel;
- mis hakkasid valutama, sügelema või veritsema.
Sellised papilloomid on pahaloomuliseks kasvajaks degeneratsioonile 3 korda vastuvõtlikumad.
Papilloom, mis degenereerub nahavähiks
Erilist tähelepanu tuleks pöörata vanadele papilloomidele. Kui papilloomiviirus koguneb soolatüügas pikka aega, põhjustab see naha epiteelirakkudes geneetilisi muutusi. Geneetiliste mutatsioonide korral jagunevad rakud kontrollimatult ja kahjustatud nahapiirkond hakkab kasvama.
Kõik need tegurid aitavad kaasa onkoloogia arengule, seetõttu tuleks papilloomid võimalikult kiiresti kõrvaldada. Muidugi kui teie plaanid ei sisalda piinava võitlust vähi vastu.
Kuidas papilloome eemaldada?
Papilloomide eemaldamiseks on mitu viise: kirurgiline, krüodestruktsioon ja kõrvetamine. Kui julgete mõnda neist meetoditest kasutada, otsige spetsialisti, kellel on suur kogemus, vastasel juhul on papilloomi mittetäieliku eemaldamise ja haiguse taasarengu risk koos kõigi järgnevate tagajärgedega.
Papilloomist, mis pole täielikult vigastatud ega eemaldatud, saab 80% tõenäoliselt vähkkasvaja. Seetõttu valivad kaasaegsed arstid papilloomi hävitamise keemiliste vahenditega. Selle meetodi suur eelis on see, et saate papilloomi kodus ise eemaldada.
Milliseid vahendeid kasutatakse papilloomide keemiliseks eemaldamiseks?
Papilloomide eemaldamiseks võite leida palju vahendeid, kuid tegelikult töötavaid pole nii palju.
Katse-eksituse meetodil suutsin teada saada, et kõige tõhusam sai vahend nimega Removio.
Kuidas toimib Removio?
Removio mõjutab selektiivselt epidermise nakatunud rakke, blokeerib papilloomi toitumise ja hävitab selle järk-järgult. See muutub valgeks, kuivaks ja tundetuks. Lühikese aja pärast kukub see täielikult ära.
Vahend toimib delikaatselt, ilma valu, vere, armide ja vorpideta. Removio kasutamisel ei degenereeru papilloom pahaloomuliseks kasvajaks. See asjaolu on tõestatud riikliku vähiinstituudi (NCI) teadlaste poolt ja see on muutunud peamiseks põhjuseks seda kõigile oma patsientidele soovitada.
Kust osta Removio?
Removio saab osta apteekidest, kuid minu patsientidele tellin selle vahendi tootja veebisaidilt - siin saab seda osta omahinnaga, ilma edasimüüjate juurdehindluseta.